Úvod Ohňostroje na míru

Ohňostroje na míru

Dovolte nám touto cestou Vám nabídnout realizaci ohňostroje při Vámi organizovaných akcích. Ohňostroj Vám můžeme navrhnout přesně dle Vašich představ a finančních možností za velice příznivé ceny.

Vlastníme veškerá povolení k provádění ohňostrojů a zacházení s výbušninami. Odpal ohňostroje je prováděn elektroroznětem v počítačové synchronizaci a špičkovým bezdrátovým odpalovacím zařízením MERLIN, které jsme začali používat jako jedni z prvních v České republice. Díky několika počítačům, které řídí celý ohňostroj je ve spojení s hudbou nezapomenutelným zážitkem pro diváky.

Naším největším úspěchem v roce 2008 byla účast na festivalu ohňostrojů v Plzni, kde jsme získali 1. místo za náš soutěžní ohňostroj. Pyrotechnické předměty používané naší firmou při ohňostroji jsou certifikovány Úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva v Praze.

Vzhledem k tomu,že máme obchodní zastoupení největšího dovozce pyrotechniky do České republiky (PYROMORAVIA, s.r.o., Ostrava) a provádíme velkoobchodní prodej, můžeme Vám nabídnout velice zajímavou cenu.

Pokud budete mít zájem o naše služby můžeme Vám zaslat na vyžádání DVD se záznamem ohňostroje, který jsme stříleli 4. 10. 2008 na 15. Svatohubertských slavnostech na Kuksu, za účasti čelných představitelů našeho státu.

Technologie odpalu ohňostroje

Již od svého vzniku se naše firma orientovala na zařízení, které je špičkou v našem oboru. Přes velmi krátké období začátku 90.let jsme používali různé modifikace tlačítkových odpalovacích zařízení.

Byli jsme vůbec jako jedni z prvních v České republice, kteří začalo používat bezdrátové odpalovací zařízení.

A protože jsme ryze česká firma, vybrali jsme si po dlouholeté spolupráci s firmou MERLIN Electronic Ltd. jejich špičkové zařízení, které se vyváží do celého světa. Odpalovací moduly MerlinFire II , MerlinFire III a Merlin Match patří mezi světovou špičku a naše firma vlastní 15 ks těchto modulů, což je největší a nejmodernější sestava tohoto zařízení v České republice.

Celé zařízení je řízeno PC a připojeným Interface. Celá komunikace probíhá bezdrátově a obousměrně, tzn. že moduly nejen plní příkazy z PC, ale i hlásí splnění úkolu! Samozřejmostí tohoto zařízení je synchronizace s hudbou a její spuštění z odpalovacího programu.

Odpalovací moduly MerlinFire II , MerlinFire III a Merlin Match

 

Odpalovací zařízení - Pyrotechnické efekty

KFE 2201

Toto je bezdrátové odpalovací zařízení na jeden odpal, které používáme pro speciální pyrotechnické efekty pro filmové a divadelní účely. Je velmi vhodné pro odpal takových efektů, kde hrozí zničení zařízení výbuchem nebo ohněm.

KFE2204

Jednoduché bezdrátové zařízení s částečnou možností programování. Zařízení používáme převážně u rekonstrukcí bitev pořádaných klubem vojenské historie na imitaci výbuchů,zahoření budov, dopady dělostřeleckých granátů a minometných střel. Velice se hodí na imitaci střelby z kulometu či leteckého rychlopalného kanónu.

Přeprava pyrotechniky - Vozidlo ADR

V roce 2011 vzhledem ke stále se zpřísňujícím požadavkům na přepravu a manipulaci se zábavnou a profesionální pyrotechnikou zakoupila naše firma vozidlo Renault Master v provedení EXII a získali jsme Osvědčení o schválení vozidel pro přepravu nebezpečných věcí třídy 1 (výbušné látky) a splnili jsme tím podmínky předepsané Evropskou dohodou o mezinárodní silniční přepravě nebezpečných věcí (ADR). Již tato skutečnost svědčí o tom, že naše firma dbá především na bezpečnost a dodržování zákonných předpisů České republiky a EU.

Při nákupu nad 3000 Kč DOPRAVA ZDARMA

Aktuality

30.11.2021 - PERKUSNÍ BROKOVNICE A PISTOLE DETONICS GLADIATOR

PERKUSNÍ BROKOVNICE A PISTOLE DETONICS GLADIATOR

Detail novinky

22.10.2021 - NOVÉ ZBOŽÍ TRIPLEX!!!

NOVÉ  ZBOŽÍ TRIPLEX!!!

Detail novinky

19.08.2021 - NOVÉ SADY TICHÝCH OHŇOSTROJŮ!!

NOVÉ SADY TICHÝCH OHŇOSTROJŮ!!

Detail novinky

06.08.2021 - NASKLADNĚNY NOVÉ SADY OHŇOSTROJŮ !!

NASKLADNĚNY NOVÉ SADY OHŇOSTROJŮ !!

Detail novinky
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright 2022 CBS PYRO s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů

Facebook